Zebranie Plenarne Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP

W piątek 8 kwietnia w remizie OSP Grojec odbyło się pierwsze w tym roku Zebranie Plenarne ZOMG ZOSP RP w Oświęcimiu

Spotkanie w Grojcu można podzielić na dwie części.

W pierwszej członkowie Zarządu mieli okazję zapoznać się ze sprawozdaniami za rok 2021 i po przedstawieniu wniosku Komisji Rewizyjnej udzielili absolutorium Zarządowi. Dzięki staraniom Prezesa Wojciecha każdy z nich miał możliwość wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem działalności Zarządu, Prezydium czy Komisji problemowych ponieważ każdy otrzymał konkretne sprawozdania drogą meilową.

Później Druhowie podjęli kilka ważnych decyzji dotyczących imprez zaplanowanych w planie pracy na rok bieżący. Postanowili, że w tym roku powraca Objazd OSP z okazji obchodów Dnia Strażaka a odbędzie się on na trasie Brzezinka - Stawy Monowskie w dniu 2 maja 2022 r.Rozpoczęcie w Brzezince o godzinie 9.00 uroczystym apelem, a więcej informacji dotyczących przebiegu całej uroczystości prześlemy wszystkim w najbliższym czasie.

Do harmonogramu powracają również Zawody Sportowo-Pożarnicze, których organizatorem w roku bieżącym została OSP Dwory Drugie.Wstępnie ustalono termin na 4 czerwca ale miejsce i dokładny plan organizator przekaże już niebawem.

Poruszyli temet związany z obozem MDP w Porębie Wielkiej (powiat limanowski), podsumowali akcję zbiórki elektrośmieci, badań lekarskich ratowników  oraz wiele innych ważnych strażackich problemów z którymi codziennie się musimy zmierzyć.

Tagi

GALERIA